آیا شما جزء آن دسته افرادی هستید که قبلاً سعی کرده اند از وزن خود بکاهند و به هر دری زده اند تا آن را کاهش دهند یا پایین نگهدارند؟ اگر جزء افرادی هستید که حتی برای کاهش وزن به جراحی فکر کرده اید(درحالیکه جراحی با وجود عوارض آن، نحوه خوردن و پرخوری شما را اصلاح نمی کند و لازم است نحوه خوردن شما اصلاح شود) ما برنامه ای موثر و متفاوت برای شما داریم که فقط روشِ کاهش وزن نیست بلکه روشی برای زندگی کردن است؛ زندگیِ که هدفمند، سرزنده و تمام‌عیار است و فردِ واجد آن، روابط بین فردیِ غنی ای دارد.

با وجود اینکه فکر می کنید فردی بی اراده هستید، برخلاف عقیده تان ما معتقدیم بی اراده نیستید بلکه شما راه و روش کاستن و نگهداشت وزن کاسته شده را بلد نبوده اید و دلیل اثبات ادعای ما موفقیت های شما در سایر زمینه ها است بنابراین فردی با ارائه هستید.

در این دوره به جای پیروی از قواعد انعطاف ناپذیر و رژیم های سفت و سخت به شما آموزش خواهیم داد که به مانند یک فرد لاغر بیاندیشید و بر فعالیت هایی تمرکز خواهیم کرد که موثر اند و رژیم غذایی متناسب با سبک زندگی تان خواهید داشت. علاوه بر این هدف ما این است به شما آموزش دهیم به تدریج عادت های سالم تری ایجاد کنید و زندگیِ رضایت بخشی را که می خواهید از همین الان داشته باشید.

 همچنین در این دوره یاد خواهید گرفت:

1. چگونه همواره برای کاهش وزن با انگیزه باقی بمانید.

2. ولع های خودتان را بشناسید و بتوانید آنها را مدیریت کنید.

3. بتوانید هیجانات ناخوشایندتان را مدیریت کنید تا کمتر درگیر پرخوری عصبی شوید.

4. برای مهمانی ها و سفرها به گونه ای عمل کنید که همواره بتوانید وزن دلخواه تان را حفظ کنید.

5. برای مدت طولانی بتوانید وزن کاسته شده را نگهدارید.

مدرس:

جناب آقای فرزاد یوسفی نیا - کارشناسی ارشد روانشناسی بالینی

7 جلسه شامل(6 جلسه روانشناسی+ 1 جلسه متخصص تغذیه)

جهت ثبت نام در دوره با مرکز تماس بگیرید: 36251846-031